Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
GALACTIC
Код на производ:
(S21391-BS501)
CHAMPION

GALACTIC

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.139 ДЕН
Заштеда: 1.151 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 *
 • 34 *
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
 • 47 47
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
36 36
35 35
36 36
47 47
47 47
37 37
39 39
38 38
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
36 36
35 35
36 36
47 47
47 47
37 37
39 39
38 38
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21511-KK002
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21391-ES502
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21391-KK001
2.139 ДЕН
Заштеда 35%
3.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""