Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
WAVE RIDER 23
Код на производ:
(J1GC190328)
MIZUNO

WAVE RIDER 23

Претходна цена
9.290 ДЕН
Моментална Цена
9.290 ДЕН
Цена со попуст
6.503 ДЕН
Заштеда: 2.787 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 *
 • 15 *
 • 5.5 *
 • 6 *
 • 6.5 *
 • 7 *
 • 7.5 *
 • 8 *
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 *
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
 • 12.5 *
 • 13 *
 • 13.5 *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд MIZUNO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд MIZUNO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC191927
5.318 ДЕН
Заштеда 25%
7.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC204429
6.503 ДЕН
Заштеда 30%
9.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC200936
6.518 ДЕН
Заштеда 25%
8.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""