Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
PATIKE NEW BALANCE K 373
Код на производ:
(YV373KE)
NEW BALANCE

PATIKE NEW BALANCE K 373

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33
 • 2 33.5
 • 2.5 34
 • 3 35
 • 3.5 35.5
 • 4 36
 • 4.5 37
 • 5 37.5
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 7 40
 • 10 *
 • 10.5 28
 • 11 *
 • 11.5 29
 • 12 30
 • 12.5 30.5
 • 13 31
 • 13.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5
1.5 33
2 33.5
2.5 34
3 35
3.5 35.5
4 36
4.5 37
5 37.5
5.5 38
6 38.5
7 40
1.5 32.5
2.5 34
10.5 28
11.5 29
13.5 32
10.5 28
11.5 29
12 30
12.5 30.5
13 31
13.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32.5
1.5 33
2 33.5
2.5 34
3 35
3.5 35.5
4 36
4.5 37
5 37.5
5.5 38
6 38.5
7 40
1.5 32.5
2.5 34
10.5 28
11.5 29
13.5 32
10.5 28
11.5 29
12 30
12.5 30.5
13 31
13.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики YV574SOV
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики PZ997HAY
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики PZ997HBJ
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""