Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
Код на производ:
(S21541-KK001)
CHAMPION

GRIFF

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
1.795 ДЕН
Заштеда: 1.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 *
 • 34 *
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
 • 47 47
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
36 36
35 35
36 36
47 47
47 47
37 37
39 39
38 38
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
36 36
35 35
36 36
47 47
47 47
37 37
39 39
38 38
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21542-WW001
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21541-ES007
1.975 ДЕН
Заштеда 45%
3.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21382-BS501
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""