Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
Код на производ:
(766906C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 19
 • 3.5 3.5
 • 4 20
 • 4.5 4.5
 • 5 21
 • 5.5 5.5
 • 6 22
 • 6.5 6.5
 • 7 23
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 26
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 29
 • 12.5 12.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 19 11.5
4 20 11.5
5 21 12
10 26 16,5
12 29 18
6 22 13
7 23 14
9 9
8 8
11 11
11 11
9.5 9.5
8.5 8.5
7.5 7.5
6.5 6.5
3.5 3.5
5.5 5.5
4.5 4.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 19 11.5
4 20 11.5
5 21 12
10 26 16,5
12 29 18
6 22 13
7 23 14
9 9
8 8
11 11
11 11
9.5 9.5
8.5 8.5
7.5 7.5
6.5 6.5
3.5 3.5
5.5 5.5
4.5 4.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""