Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
EQUALISER JNR TF
Код на производ:
(UMF201B110-02)
UMBRO

EQUALISER JNR TF

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.045 ДЕН
Заштеда: 1.045 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 22
35 35 22
36 36 23
39 39
38 38
37 37
29 29
28 28
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 22
35 35 22
36 36 23
39 39
38 38
37 37
29 29
28 28
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B109-42
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B101-02
1.095 ДЕН
Заштеда 50%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201B109-02
986 ДЕН
Заштеда 55%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""