Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
ATHINA
Женски патики
Код на производ:
(ELF201F108-08)
ELLESSE

ATHINA

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.545 ДЕН
Заштеда: 1.545 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF203F109-01
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 616019
2.814 ДЕН
Заштеда 40%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615985
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""