Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
DURAMO 9
Код на производ:
(EG8672)
ADIDAS

DURAMO 9

Претходна цена
3.388,00 ДЕН
Моментална Цена
3.388,00 ДЕН
Цена со попуст
2.710,00 ДЕН
Заштеда: 678,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
 • 7 *
 • 7- *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 10- *
 • 11 *
 • 11- *
 • 12 *
 • 12- *
 • 13 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона 201
Бренд ADIDAS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона 201
Бренд ADIDAS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0475
6.950,00 ДЕН
Заштеда 20%
8.688,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EH1377
2.710,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.388,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG2045
5.910,00 ДЕН
Заштеда 20%
7.388,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""