Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
Машки патики
Код на производ:
(EG8746)
adidas

CRAZYCHAOS

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Зачувајте во листата на желби
Излезете од вашата дневна рутина со машките патики аdidas CRAZYCHAOS. Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани. Подетално

Излезете од вашата дневна рутина со машките патики аdidas CRAZYCHAOS.

Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани.

Мешавината на материјали, слоеви и бои дава посебен печат на вашиот стил и ве издвојува од останатите.

Структурата на пената на средниот ѓон го олеснува притисокот и обезбедува секојдневна удобност и комфор.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел изработен од мешавина од кожа, мрежа и велур

• Гумен ѓон

• Пенестата структура во средниот ѓон го штити стапалото

• Материјал: кожа / синтетика

• Боја: сива / црна / сина

• Код на производ: EG8746

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Излезете од вашата дневна рутина со машките патики аdidas CRAZYCHAOS.

Без оглед како сте облечени, овој модел ќе ви го разбие секојдневието и ќе ги направи комбинациите модерни и урбани.

Мешавината на материјали, слоеви и бои дава посебен печат на вашиот стил и ве издвојува од останатите.

Структурата на пената на средниот ѓон го олеснува притисокот и обезбедува секојдневна удобност и комфор.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел изработен од мешавина од кожа, мрежа и велур

• Гумен ѓон

• Пенестата структура во средниот ѓон го штити стапалото

• Материјал: кожа / синтетика

• Боја: сива / црна / сина

• Код на производ: EG8746

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU9730
Препознатливиот и автентичен стил на машките патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се над...
4.470 ДЕН
Заштеда 20%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики B43814
Автентичните патики „Т“ се појавуваат насекаде, од теренот до тротоарите. Г...
2.397 ДЕН
Заштеда 35%
3.688 ДЕН
Помош