Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
FORESTER MID
Машки кондури
Код на производ:
(KAFAD193101-62)
KANDER

FORESTER MID

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална Цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
3.695 ДЕН
Заштеда: 3.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 *
 • 39.5 *
 • 40 *
 • 40.5 *
 • 41 *
 • 41.5 *
 • 42 *
 • 42.5 *
 • 43 *
 • 43.5 *
 • 44 *
 • 44.5 *
 • 45 *
 • 45.5 *
 • 46 *
 • 46.5 *
 • 47 *
 • 47.5 *
 • 48 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAFMO193104-62
4.845 ДЕН
Заштеда 50%
9.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAFMO193106-03
4.495 ДЕН
Заштеда 50%
8.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAFCAK193110-62
3.196 ДЕН
Заштеда 60%
7.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""