Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
CRAZYCHAOS
Mашки патики
Код на производ:
(EG8747)
adidas

CRAZYCHAOS

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14-
 • 15
 • 6
 • 6-
 • 7
 • 7-
 • 8
 • 8-
 • 9
 • 9-
 • 10
 • 10-
 • 11
 • 11-
 • 12
 • 12-
 • 13
 • 13-
 • 14
Зачувајте во листата на желби
adidas CRAZYCHAOS се машки патики инспирирани од ретро стилот, но даваат комплетно модерен изглед. Тие се многу удобни и лесни. Модерниот и впечатлив дизајн на овие патики е инспириран од патиките и стилот на 90-тите години. Подетално

adidas CRAZYCHAOS се машки патики инспирирани од ретро стилот, но даваат комплетно модерен изглед.

Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот и впечатлив дизајн на овие патики е инспириран од патиките и стилот на 90-тите години.

Меката влошка и Cloudfoam технологијата во средниот ѓон даваат целодневна удобност, без разлика колку сте во движење.

Горниот дел на патиките е изработен од комбинација на издржливи материјали кои се лесни за одржување и се отпорни на абење.

Мрежестата структура од синтетика и текстил овозможува циркулација на воздух, а деталите од кожа и велур даваат цврстина на патиките.

Високиот гумен ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики можете да ги носите секој ден, во разни прилики и да бидете активни чувствувајќи совршена удобност под вашите нозе.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика, кожа, велур

 • Врзување

 • Cloudfoam технологија

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна / сива / сина / црвена

 • Шифра на артикл: EG8747

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CRAZYCHAOS се машки патики инспирирани од ретро стилот, но даваат комплетно модерен изглед.

Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот и впечатлив дизајн на овие патики е инспириран од патиките и стилот на 90-тите години.

Меката влошка и Cloudfoam технологијата во средниот ѓон даваат целодневна удобност, без разлика колку сте во движење.

Горниот дел на патиките е изработен од комбинација на издржливи материјали кои се лесни за одржување и се отпорни на абење.

Мрежестата структура од синтетика и текстил овозможува циркулација на воздух, а деталите од кожа и велур даваат цврстина на патиките.

Високиот гумен ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува стабилност.

Овие патики можете да ги носите секој ден, во разни прилики и да бидете активни чувствувајќи совршена удобност под вашите нозе.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика, кожа, велур

 • Врзување

 • Cloudfoam технологија

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна / сива / сина / црвена

 • Шифра на артикл: EG8747

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU9730
Препознатливиот и автентичен стил на машките патики аdidas SUPERCOURT SHOES сега се над...
4.470 ДЕН
Заштеда 20%
5.588 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8317
6.950 ДЕН
Заштеда 20%
8.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики B43814
Автентичните патики „Т“ се појавуваат насекаде, од теренот до тротоарите. Г...
2.397 ДЕН
Заштеда 35%
3.688 ДЕН
Помош