Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
Код на производ:
(DV9159)
REEBOK

REEBOK CL SNOW JOGGER

Претходна цена
2.790,00 ДЕН
Моментална Цена
2.790,00 ДЕН
Цена со попуст
1.674,00 ДЕН
Заштеда: 1.116,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 2 32.5
 • 3 34
 • 4 35
 • 5 36.5
 • 6 38
 • 7 39
 • 8 24.5
 • 9 25.5
 • 10 26.5
 • 11 27.5
 • 12 29
 • 13 30.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2019
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11 27.5 17
12 29 18
13 30.5 19
1 31.5 20
2 32.5 21
3 34 22
4 35 23
5 36.5 23.5
6 38 24.5
7 39 25
8 24.5 14
9 25.5 15
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2019
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11 27.5 17
12 29 18
13 30.5 19
1 31.5 20
2 32.5 21
3 34 22
4 35 23
5 36.5 23.5
6 38 24.5
7 39 25
8 24.5 14
9 25.5 15
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""