Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
KELLY BOOT MID
Женски чизми
Код на производ:
(ELB193284-03)
ELLESSE

KELLY BOOT MID

Претходна цена
4.090,00 ДЕН
Моментална Цена
4.090,00 ДЕН
Цена со попуст
2.454,00 ДЕН
Заштеда: 1.636,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELB193283-01
2.814,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELB193283-80
2.814,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""