Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
WOODLANDS
HELLY HANSEN

WOODLANDS

Код на производ: 10823-598
6.790,00 ДЕН
6.790,00 ДЕН
5.432,00 ДЕН
Заштеда: 1.358,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 46
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Зима 2019
Бренд HELLY HANSEN
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40
8 41
9 42.5
10 44
11 45
12 46.5
7.5 40.5
8.5 42
9.5 43
10.5 44.5
11.5 46
12.5 47
13 48

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 11432-481
6.792,00 ДЕН
Заштеда 20%
8.490,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 11425-598
5.112,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 11432-597
6.392,00 ДЕН
Заштеда 20%
7.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""