Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
JOSS GS
Код на производ:
(S31830-KK001)
CHAMPION

JOSS GS

Претходна цена
2.490,00 ДЕН
Моментална Цена
2.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.743,00 ДЕН
Заштеда: 747,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""