Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
FUJI PS
Код на производ:
(KAC193302-06)
KANDER

FUJI PS

Претходна цена
2.990,00 ДЕН
Моментална Цена
2.990,00 ДЕН
Цена со попуст
2.392,00 ДЕН
Заштеда: 598,00 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193303-24
1.953,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193303-35
2.472,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193305-24
1.854,00 ДЕН
Заштеда 40%
3.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""