Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
PADEN MID
CHAMPION

PADEN MID

Код на производ: S21281-KK001
3.990,00 ДЕН
3.990,00 ДЕН
3.192,00 ДЕН
Заштеда: 798,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 41 *
  • 42 *
  • 43 *
  • 44 *
  • 45 *
  • 46 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21282-KK001
3.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21282-MS519
3.218,00 ДЕН
Заштеда 25%
4.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21280-GS517
2.952,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""