Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
ALTZANO TEXT AF DK PNK
Женски патики
Код на производ:
(610500)
ELLESSE

ALTZANO TEXT AF DK PNK

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална Цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 36
 • 4,5 4,5
 • 3,5 3,5
 • 4 37
 • 5 38
 • 5,5 5,5
 • 6 39.5
 • 6,5 6,5
 • 7 40.5
 • 7,5 7,5
 • 8 8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 37
5 38
6 39.5
7 40.5
3 36
6,5 6,5
5,5 5,5
4,5 4,5
3,5 3,5
8 8
7,5 7,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 37
5 38
6 39.5
7 40.5
3 36
6,5 6,5
5,5 5,5
4,5 4,5
3,5 3,5
8 8
7,5 7,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 616019
2.814 ДЕН
Заштеда 40%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615985
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615987
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""