Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
SARAH
Код на производ:
(S10875-KK001)
CHAMPION

SARAH

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10876-KK001
1.674,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10876-ES007
1.674,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10878-WW001
1.854,00 ДЕН
Заштеда 40%
3.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""