Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CHAMPION

CELTIC PS

Код на производ: S31120-PS012
2.190,00 MKD
2.190,00 MKD
1.971,00 MKD
Заштеда: 219,00 MKD
Извести ме за попуст
  • 28 *
  • 29 *
  • 30 *
  • 31 *
  • 32 *
  • 33 *
  • 34 *
  • 35 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""