Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
CELTIC PS
Код на производ:
(S31075-BS502)
CHAMPION

CELTIC PS

Претходна цена
2.190,00 ДЕН
Моментална Цена
2.190,00 ДЕН
Цена со попуст
1.314,00 ДЕН
Заштеда: 876,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31486-MS519
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31811-BS501
945,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.889,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""