Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
1104097 M ARAHI 3, NBEB 08
Код на производ:
(1104097-NBEB)
HOKA

1104097 M ARAHI 3, NBEB 08

Претходна цена
7.990,00 ДЕН
Моментална Цена
7.990,00 ДЕН
Цена со попуст
5.593,00 ДЕН
Заштеда: 2.397,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40
 • 7.5 40 2/3
 • 8 41 1/3
 • 8.5 42
 • 9 42 2/3
 • 9.5 43 1/3
 • 10 44
 • 10.5 44 2/3
 • 11 45 1/3
 • 11.5 46
 • 12 46 2/3
 • 12.5 47 1/3
 • 13 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40 25
7.5 40 2/3 25.5
8 41 1/3 26
8.5 42 26.5
9 42 2/3 27
9.5 43 1/3 27.5
10 44 28
10.5 44 2/3 28.5
11 45 1/3 29
11.5 46 29.5
12 46 2/3 30
12.5 47 1/3 30.5
13 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40 25
7.5 40 2/3 25.5
8 41 1/3 26
8.5 42 26.5
9 42 2/3 27
9.5 43 1/3 27.5
10 44 28
10.5 44 2/3 28.5
11 45 1/3 29
11.5 46 29.5
12 46 2/3 30
12.5 47 1/3 30.5
13 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1019269-BLK
7.352,00 ДЕН
Заштеда 20%
9.190,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1102872-NBLM
6.872,00 ДЕН
Заштеда 20%
8.590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1093760-BSLG
7.912,00 ДЕН
Заштеда 20%
9.890,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""