Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV
Код на производ:
(BQ7032-001)
NIKE

NIKE COURT BOROUGH LOW VF GPV

Претходна цена
2.690,00 ДЕН
Моментална Цена
2.690,00 ДЕН
Моментална Цена
2.690,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 125C *
 • 12.C *
 • 10C 27
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
1.5Y 33 20.5
2.5Y 34 21.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
1.5Y 33 20.5
2.5Y 34 21.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BV1724-001
1.614,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AQ2747-001
2.394,00 ДЕН
Заштеда 40%
3.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 943307-004
1.374,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.290,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""