Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
Детски патики
Код на производ:
(AQ3542-001)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 GS

Претходна цена
2.790,00 ДЕН
Моментална Цена
2.790,00 ДЕН
Цена со попуст
1.395,00 ДЕН
Заштеда: 1.395,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5Y *
  • 4Y *
  • 4.5Y *
  • 5Y *
  • 5.5Y *
  • 6Y *
  • 6.5Y *
  • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5671-003
1.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AQ4224-001
2.712,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AR4135-003
2.712,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""