Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE STAR RUNNER 2 GS
Код на производ:
(AQ3542-004)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 GS

  • 3.5Y
  • 4Y
  • 4.5Y
  • 5Y
  • 5.5Y
  • 6Y
  • 6.5Y
  • 7Y
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5Y 5Y
4Y 4Y
6Y 6Y
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5Y 5Y
4Y 4Y
6Y 6Y
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AR4135-400
2.303,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.290,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AR4135-600
2.303,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.290,01 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""