Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
NEMEZIZ 19.3 FG J
Код на производ:
(F99953)
ADIDAS

NEMEZIZ 19.3 FG J

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 33
 • 1- 33,5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35,5
 • 3- 36
 • 4 36,5
 • 4- 37,5
 • 5 38
 • 5- 38,5
 • 6 39,5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 33 20
2 34 20,7
3 35,5 21,5
4 36,5 22,5
5 38 23,5
6 39,5 24,5
1- 33,5 20,3
2- 35 21
3- 36 22
4- 37,5 23
5- 38,5 24
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 33 20
2 34 20,7
3 35,5 21,5
4 36,5 22,5
5 38 23,5
6 39,5 24,5
1- 33,5 20,3
2- 35 21
3- 36 22
4- 37,5 23
5- 38,5 24
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""