Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
ASPEN PS
Код на производ:
(S31486-MS519)
CHAMPION

ASPEN PS

  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019, Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019, Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31075-BS502
1.314,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31815-KK001
1.095,00 ДЕН
Заштеда 45%
1.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31811-BS501
1.040,00 ДЕН
Заштеда 45%
1.889,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""