Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
PATIKE NEW BALANCE M 997
Код на производ:
(WTNTRLB3)
NEW BALANCE

PATIKE NEW BALANCE M 997

Претходна цена
4.390,00 ДЕН
Моментална Цена
4.390,00 ДЕН
Цена со попуст
2.854,00 ДЕН
Заштеда: 1.536,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 37.5
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41.5
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 47.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 44 28
5 37.5 23
6 38.5 24
7 40 25
8 41.5 26
9 42.5 27
11 45 29
12 46.5 30
13 47.5 31
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
9.5 43 27.5
8.5 42 26.5
7.5 40.5 25.5
6.5 39 24.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 44 28
5 37.5 23
6 38.5 24
7 40 25
8 41.5 26
9 42.5 27
11 45 29
12 46.5 30
13 47.5 31
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
9.5 43 27.5
8.5 42 26.5
7.5 40.5 25.5
6.5 39 24.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики MFCPRLF1
4.284,00 ДЕН
Заштеда 35%
6.590,01 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики M680CH6
3.752,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики MTNTRLC3
3.752,00 ДЕН
Заштеда 20%
4.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""