Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
adidas ALTASPORT MID I
Детски патики
Код на производ:
(G27127)
adidas

adidas ALTASPORT MID I

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.313 ДЕН
Заштеда: 875 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K 17 9
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12
 • 5-K 22 12.5
 • 6K 23 13
 • 6-K 23.5 13.5
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 14.9
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALTASPORT MID I се детски унисекс патики дизајнирани за безгрижна игра. Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик. Влошката EcoOrthoLite® овозможува поголема удобност на стапалата. Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење. Спецификации: Детски патики Горен дел од синтетичка кожа Врзување, велкро лепенка Влошка EcoOrthoLite® Ѓон од пена EVA Боја: сина / бела / портокалова Код на производ: G27127 .
Подетално

adidas ALTASPORT MID I се детски унисекс патики дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик.

Влошката EcoOrthoLite® овозможува поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Врзување, велкро лепенка
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: сина / бела / портокалова
 • Код на производ: G27127
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1K 17 9
2K 18 9.8
3K 19 10.6
4K 20 11.5
5K 21 12
5-K 22 12.5
6K 23 13
6-K 23.5 13.5
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 14.9
8-K 26 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ALTASPORT MID I се детски унисекс патики дизајнирани за безгрижна игра.

Овие adidas патики имаат флексибилен синтетички горен дел со јазик.

Влошката EcoOrthoLite® овозможува поголема удобност на стапалата.

Пената EVA е многу издржлива, стабилна и отпорна на абење.

Спецификации:

 • Детски патики
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Врзување, велкро лепенка
 • Влошка EcoOrthoLite®
 • Ѓон од пена EVA
 • Боја: сина / бела / портокалова
 • Код на производ: G27127
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1K 17 9
2K 18 9.8
3K 19 10.6
4K 20 11.5
5K 21 12
5-K 22 12.5
6K 23 13
6-K 23.5 13.5
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 14.9
8-K 26 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV4257
adidas FortaRun Mickey AC I се унисекс патики за бебиња инспирирани од патики за трчање...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G27128
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Помош