Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0
REEBOK

REEBOK ROYAL BRIDGE 2.0

Код на производ: DV8974
3.990,00 ДЕН
3.990,00 ДЕН
2.793,00 ДЕН
Заштеда: 1.197,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15
 • 3.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 12.5
 • 13
 • 14
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Есен 2019
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
12 44 29
11.5 43 28.5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN4613
2.863,00 ДЕН
Заштеда 30%
4.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9074
2.373,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV8973
2.793,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""