Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZOOM WINFLO 6 SE
NIKE ZOOM WINFLO 6 SE
NIKE ZOOM WINFLO 6 SE
NIKE ZOOM WINFLO 6 SE
NIKE

NIKE ZOOM WINFLO 6 SE

Код на производ: BQ9261-001
6.990,00 ДЕН
5.592,00 ДЕН
5.592,00 ДЕН
Заштеда: 1.398,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Лето 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AQ2203-001
6.392,00 ДЕН
Заштеда 20%
7.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ3198-101
2.952,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AQ7497-600
3.954,00 ДЕН
5.272,00 ДЕН
6.590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""