Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE

NIKE AIR MAX AXIS

Код на производ: AA2168-202
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 36,5
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42,5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12
 • 12,5
 • 13
 • 13,5
 • 14
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 22
5,5 36 22,5
6 36,5 23
6,5 37,5 23,5
7 38 24
7,5 38,5 24,5
8 39 25
8,5 40 25,5
9 40,5 26
9,5 41 26,5
10 42 27
10,5 42,5 27,5
11 43 28
11,5 44 28,5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ8825-200
5.103,00 ДЕН
Заштеда 30%
7.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO0352-005
5.272,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.590,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""