Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
ELLESSE

GIGI

Код на производ: ELHF191211-01
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Сезона Лето 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELHF191250-01
892,00 ДЕН
Заштеда 25%
1.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""