Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
NIKE

WMNS BENASSI JDI PRINT

Код на производ: 618919-023
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 35,5
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Лето 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 343881-007
1.351,00 MKD
Заштеда 15%
1.590,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 618919-113
1.512,00 MKD
Заштеда 20%
1.890,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 832655-601
834,00 MKD
1.192,00 MKD
1.490,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""