Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
CHUCK TAYLOR ALL STAR
Код на производ:
(563412C)
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

Претходна цена
4.190,00 ДЕН
Моментална Цена
4.190,00 ДЕН
Цена со попуст
2.933,00 ДЕН
Заштеда: 1.257,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 37
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42.5
 • 11 43
 • 11,5 43
 • 12 12
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 21,5
5,5 36 22
6 37 22,5
6,5 37,5 23
7 38 23,5
7,5 38,5 24
8 39 24,5
8,5 40 25
9 40,5 25,5
9,5 41 26
10 42 26,5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 43 28
13 13
12 12
14 14
13,5 13,5
12,5 12,5
15 15

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 21,5
5,5 36 22
6 37 22,5
6,5 37,5 23
7 38 23,5
7,5 38,5 24
8 39 24,5
8,5 40 25
9 40,5 25,5
9,5 41 26
10 42 26,5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 43 28
13 13
12 12
14 14
13,5 13,5
12,5 12,5
15 15

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""