Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ULTRABOOST
ADIDAS

ULTRABOOST

Код на производ: F35233
11.188,00 MKD
7.831,00 MKD
7.831,00 MKD
Заштеда: 3.357,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""