БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY
AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY
AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY
AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY
AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY

AIR MAX SEQUENT 4 UTILITY

Патики
Код на производ: AV3236-005
7.590,00 MKD
6.831,00 MKD
Заштеда: 10%
 • 8,5
  42
 • 9
  42.5
 • 9,5
  43
 • 10
  44
 • 10,5
  44.5
 • 11
  45
 • 12
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""