БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOLAR BOOST M SOLAR BOOST M
SOLAR BOOST M SOLAR BOOST M
SOLAR BOOST M SOLAR BOOST M
SOLAR BOOST M SOLAR BOOST M
SOLAR BOOST M SOLAR BOOST M

SOLAR BOOST M

Патики
Код на производ: D97435
9.888,00 MKD
9.888,00 MKD
Заштеда: 20%
 • 7
  40.5
 • 7-
  41.5
 • 8
  42
 • 8-
  42.5
 • 9
  43.5
 • 10-
  45.5
 • 11
  46
 • 12
  47.5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""