Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE
Машки патики
Код на производ:
(687977-020)
NIKE

NIKE MEN'S NIKE AIR MAX LTD 3 SHOE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
8.590 ДЕН
Моментална цена
8.590 ДЕН
Цена со попуст
5.154 ДЕН
Заштеда: 3.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 49.5 33
 • 16 50.5 34
 • 17 51.5 35
 • 18 52.5 36
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 14 48.5 32
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
16 50.5 34
17 51.5 35
18 52.5 36
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
16 50.5 34
17 51.5 35
18 52.5 36
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH2987-001
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD4165-014
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH2987-101
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Помош