Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
ALPHABOUNCE INSTI
Код на производ:
(BC0626)
ADIDAS

alphabounce insti

Претходна цена
6.788,00 ДЕН
Моментална Цена
4.751,00 ДЕН
Моментална Цена
4.751,00 ДЕН
Заштеда: 2.037,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F34574
2.393,00 ДЕН
2.991,01 ДЕН
3.988,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F36211
1.837,00 ДЕН
2.624,00 ДЕН
3.088,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F34819
2.573,00 ДЕН
3.216,00 ДЕН
4.288,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""