БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MALIBOO MALIBOO
MALIBOO MALIBOO
MALIBOO MALIBOO
MALIBOO MALIBOO
MALIBOO MALIBOO

MALIBOO

Патики
Код на производ: ELJ191205-11
2.490,00 MKD
1.992,01 MKD
Заштеда: 20%
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""