Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
DINO TD
Код на производ:
(S31583-WW001)
CHAMPION

dino td

Претходна цена
1.590,00 ДЕН
Моментална Цена
1.081,00 ДЕН
Цена со попуст
811,00 ДЕН
Заштеда: 779,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 21 *
  • 22 *
  • 23 *
  • 24 *
  • 25 *
  • 26 *
  • 27 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31659-VS003
797,00 ДЕН
1.139,00 ДЕН
1.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S31659-3334
1.076,00 ДЕН
Заштеда 28%
1.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""