Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
HEART LIGHTS
Детски патики
Код на производ:
(20180L-LPMT)
SKECHERS

HEART LIGHTS

ДОБИЈ 20% ПОПУСТ ВО КОШНИЧКА

Купи било кои два производи од нашата детска понуда и добиј дополнителни 20% попуст во кошничка.

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 30.5 30.5
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
 • 28.5 28.5
 • 29 29
 • 29.5 29.5
 • 30 30
 • 31 31
 • 31.5 31.5
 • 32 32
 • 32.5 32.5
 • 33 33
 • 33.5 33.5
 • 34 34
 • 34.5 34.5
 • 35 35
 • 35.5 *
 • 36 *
 • 36.5 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
27.5 27.5
28 28
28.5 28.5
29 29
29.5 29.5
30 30
30.5 30.5
31 31
31.5 31.5
32 32
33 33
32.5 32.5
33.5 33.5
34 34
34.5 34.5
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
27.5 27.5
28 28
28.5 28.5
29 29
29.5 29.5
30 30
30.5 30.5
31 31
31.5 31.5
32 32
33 33
32.5 32.5
33.5 33.5
34 34
34.5 34.5
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""