Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
SOFTY PS
CHAMPION

SOFTY PS

Код на производ: S31578-BS036
1.690,00 MKD
1.077,00 MKD
862,00 MKD
Заштеда: 828,00 MKD
Извести ме за попуст
  • 28
  • 29 *
  • 30 *
  • 31 *
  • 32 *
  • 33 *
  • 34 *
  • 35 *
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Помош
string(0) ""
string(0) ""