Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
Код на производ:
(G26869)
ADIDAS

VS SWITCH 2 K

Претходна цена
2.488,00 ДЕН
Моментална Цена
2.487,99 ДЕН
Цена со попуст
1.742,00 ДЕН
Заштеда: 746,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2 34 2/3
 • 2- 35 1/3
 • 3 3
 • 3- 36
 • 4 36 2/3
 • 4- 37 1/3
 • 5 38
 • 5- 38 2/3
 • 6 39 1/3
 • 6- 40
 • 7 40 2/3
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
2- 35 1/3 21.5
2 34 2/3 21
3 3
8 8
7- 7-
10 10
10 10
9- 9-
9 9
8- 8-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
2- 35 1/3 21.5
2 34 2/3 21
3 3
8 8
7- 7-
10 10
10 10
9- 9-
9 9
8- 8-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики D96949
1.952,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.788,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G26871
1.742,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.487,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""