Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN70S
ADIDAS

RUN70S

Код на производ: F34341
4.288,00 MKD
3.216,00 MKD
2.573,00 MKD
Заштеда: 1.715,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F36219
1.853,00 MKD
2.470,00 MKD
3.088,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F36122
7.761,00 MKD
Заштеда 30%
11.088,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F34656
2.933,00 MKD
3.666,00 MKD
4.888,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""