Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
MVP CANVAS
Код на производ:
(S20951-ES007)
CHAMPION

MVP CANVAS

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
47 47
47 47
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
41 41
42 42
43 43
44 44
45 45
46 46
47 47
47 47
47 47
48 48
48 48
48 48

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21546-KK001
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21546-ES017
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S21284-KK001
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""