Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
PATIKE NEW BALANCE
NEW BALANCE

PATIKE NEW BALANCE

Код на производ: GM500SGR
3.690,00 ДЕН
3.136,00 ДЕН
3.136,00 ДЕН
Заштеда: 554,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41.5
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 47.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
10 44 28
7 40 25
8 41.5 26
9 42.5 27
11 45 29
12 46.5 30
13 47.5 31
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
9.5 43 27.5
8.5 42 26.5
7.5 40.5 25.5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики GM500COM
2.509,00 ДЕН
3.136,00 ДЕН
3.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики ML373PBG
2.454,00 ДЕН
3.272,00 ДЕН
4.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""