Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
VS SWITCH 2 K
ADIDAS

VS SWITCH 2 K

Код на производ: G26871
2.488,00 ДЕН
1.990,00 ДЕН
1.493,00 ДЕН
Заштеда: 995,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 2
  • 2-
  • 3
  • 3-
  • 4
  • 4- *
  • 5 *
  • 5- *
  • 6 *
  • 6-
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Сезона Пролет 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F35552
2.114,00 ДЕН
Заштеда 15%
2.488,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики D96949
1.784,00 ДЕН
2.230,00 ДЕН
2.788,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G26869
1.493,00 ДЕН
1.990,00 ДЕН
2.488,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""