Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
COURTSMASH
Код на производ:
(F36718)
ADIDAS

COURTSMASH

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40.5
 • 7.5 41
 • 8 42
 • 8.5 42.5
 • 9 43.5
 • 9.5 44
 • 10 44.5
 • 10.5 45
 • 11 46
 • 11.5 46.5
 • 12 47.5
 • 12.5 48
 • 13 48.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
7.5 41 26
8.5 42.5 27
9.5 44 28
10.5 45 29
11.5 46.5 30
12.5 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
7.5 41 26
8.5 42.5 27
9.5 44 28
10.5 45 29
11.5 46.5 30
12.5 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""